Home » GALERIA » Karnawał 2015 za nami

Karnawał 2015 za nami

IMG_0006Trzy imprezy taneczne zorganizowało koło gospodyń w Mroczkach tej zimy. Po balu sylwestrowym i balu producentów mleka – rolników zorganizowanych w grupy producenckie, ostatnim był bal walentynkowo – ostatkowy 14 lutego. Każda z tych imprez miała swoją specyfikę, klimat i urok, a organizatorzy nowe doświadczenia. 

 

Bal sylwestrowy cieszył się największą popularnością, pomimo zamknięcia listy  zgłaszali się nowi chętni. Przykro było odmawiać – ostatecznie udział wzięło 170 osób – grupy towarzyskie z zakładów pracy, miejscowości albo powiązane rodzinnie. Z wielką satysfakcją odnotowujemy liczny udział byłych mieszkańców okolicznych wsi, absolwentów szkoły podstawowej w Śmiarach, którzy „wyemigrowali” do miast bądź innych miejscowości a „Sylwestra” chcieli spędzić wśród swoich – starych znajomych. Stare powiedzenie mówi, że „gdzie się kto ulągnie tam go ciągnie” i mieliśmy tego potwierdzenie. Dziękujemy serdecznie i zapraszamy w przyszłości.

Prezes „Zagrody Podlaskiej” reprezentujący też pozostałe grupy producenckie działające na naszym terenie „zamówił” bal na 100 osób – 31 stycznia. Było więc na pewno luźniej i z większą swobodą niż poprzednio goście szaleli na parkiecie, w zdecydowanej większości do samego rana.

Ostatnim akordem tanecznego sezonu w Wiejskim Domu Kultury w Mroczkach był bal walentynkowo – ostatkowy, który odbył się 14 lutego. Udział wzięło nieco ponad 100 osób a organizatorzy eksperymentując z ustawieniem stołów wygospodarowali jeszcze więcej miejsca do tańca. Goście bawili się doskonale, opuszczając salę o 6 -tej rano i dziękując za znakomitą zabawę prosili o informowanie o następnych – co na pewno uczynimy.

Na wszystkich imprezach zagrał zespół „DEF”, smakowitość potraw zawdzięczaliśmy także jednej i tej samej pani, obsługa i organizatorki?…no cóż, staraliśmy się. Wszystkim gościom dziękujemy serdecznie za wspaniałą atmosferę i zapraszamy na następne bale a także inne organizowane przez nas imprezy. Galeria zdjęć z ostatniego balu – ukaże się możliwie najszybciej. (RK)

Share Button

DODAJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong><<lip 2024>>
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

    No events
  • RSS
  • Facebook
  • Google+